Sinpaş’tan 4 yeni proje müjdesi

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, 2014’ün ikinci yarısında 4 yeni projeyi satışa sunmayı planladıklarını söyledi

Sinpaş’tan 4 yeni proje müjdesi

23 Mayıs 2014 / Emlakwebtv / Eva Babaoğlu

Sinpaş GYO’nun Ankara’daki ilk projesi İncek Life’ın, kardeş projesi İncek Blue’nun satışları başladı. Yeşil ile maviyi buluşturan dengeli bir yaşam konseptiyle öne çıkan ve Ankara için birçok ilki barındıran İncek Blue’da, 225 yeni daire yer alıyor.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Ankara’daki ilk projeleri olan İncek Life Ankaralılar tarafından çok beğenildiği için kardeş proje İncek Blue’yu geliştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Sinpaş olarak Ankara’ya İstanbul’dan gelen ilk büyük konut markası olduk. Konsept projelerimizin Ankara’da özlem duyulan bir ihtiyaç olduğunu gördük. Sinpaş projelerinin yeşil ve suyu zengin kullanan peyzaj yaklaşımı Ankaralılarca çok beğenildi. İstanbul’da bundan yıllar önce Çekmeköy-Ümraniye, ardından Sancaktepe ve Halkalı-Atakent’te oluşturduğumuz yaşam değerini bu kez Ankara İncek’te oluşturduk. İncek, bugün konut firmalarının gözde yatırım bölgesi oldu. Daha 2 yıl önce İncek Life projemizi hazırlarken ve bölgede hiç yatırım yokken, bizden sonra bugün, bölgede 15 projede yaklaşık 5.600 konut inşa ediliyor. 

İncek projelerinin rakamsal hedefleriyle ilgili de bilgiler veren Seba Gacemer, İncek Life projesinin 350 milyon, İncek Blue projesinin 90 milyon TL ciro hedefi olduğunu vurguladı. Seba Gacemer; Sinpaş GYO olarak 2014 için 1 milyar TL ciro hedeflerinin olduğunu vurgulayarak 1.800-1.900 konut satmak istediklerini belirtti.

Sinpaş 2014’ün ikinci yarısında  4 yeni proje hedefliyor

İstanbul’da Bomonti ve Sancaktepe projeleri için hazırlıklarının devam ettiğini belirten Gacamer “Aydos Ormanları’nın hemen yanında farklı bir konsepte hazırlananSancaktepe  projemizde çalışmalar bir hayli ilerledi.  Bin konutluk projemizi Eylül ayı gibi satışa çıkmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.Bomonti Projesinin şehrim merkezinde en iyi lokasyonda olduğunu söyleyen Gacamer “ Şehrin merkezinde çok farklı bir rezidans projesi yapıyoruz. Bin 200 konuttan oluşacak bu projemizi de Eylül ayında satışa sunmayı planlıyoruz. Ev sıcaklığını nasıl rezidans projesine taşırız diye düşündük ve bu proje ortaya çıktı. Şehrin merkezinde konforlu bir ev hem de anne sıcaklığı ile yaşanacak” dedi.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, yılın ikinci yarısında, lanse etmeyi planladıkları üçüncü projenin Çankaya Oran’da dördüncü projenin de yine Ankara’da olacağını  açıkladı.

Seba Gacemer Sinpaş GYO’nun 2014 ilk 5 ay performansıyla ilgili şunları söyledi: “2014’te geçen yıla oranla satışlarımızda yaklaşık iki katı bir büyüme elde ettik. Bugün itibariyle 596 satış ve 305 milyon ciroya ulaştık. 2013 yılının aynı döneminde 295 satış ve 152 milyonluk bir satış cirosu elde etmiştik. Bu yukarı doğru çıkışı, önümüzdeki aylarda da sürdürmek için çalışıyoruz. Sektör ortalamasının bir hayli üzerindeyiz. Böyle dönemlerde, Sinpaş’ın konut müşterisi için güvenli liman olarak öne çıktığını görüyoruz.”

Proje Bilgisi: Yeni Proje