Sinpaş'tan ev alanlara 2 bin TL'lik alışveriş çeki

Sinpaş Yapı, 7-8 Haziran'da İstanbul Sultanbeyli ve Ankara Çankaya Oran'dan ev alanlara Mudo Concept'ten 2 bin TL değerinde hediye çeki veriyor

Sinpaş'tan ev alanlara 2 bin TL'lik alışveriş çeki

5 Haziran 2014/Emlakwebtv
Sinpaş Yapı hayallerindeki eve kavuşmak isteyenleri, 7-8 Haziran tarihlerinde  İstanbul Liva Turkuaz ve Ankara Altınoran  satış  ofislerine davet ediyor. İstanbul Anadolu yakasının her geçen gün değerlenen bölgesi Sultanbeyli’de yer alan Liva Turkuaz  ve Ankara’nın merkezi Çankaya Oran’da yükselen Altınoran’dan bu hafta sonu ev alanlar Mudo Concept’ten 2 bin TL değerinde  hediye çeki kazanıyor. 

Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasının ardından,  geçtiğimiz Mart ayından itibaren ikinci etap teslimleri de sürüyor. Sinpaş Liva Turkuaz, gölet alanları, pembe ve yeşilin hâkim olduğu peyzajı ve evlerinin hemen yanı başında çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, anne-babaların ise keyifli vakit geçirebilecekleri spor, yemek, resim gibi çok sayıda sosyal aktiviteyi barındıran Hobi Akademisi ile de dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en büyük yaşam projelerinden biri Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise inşaat çalışmaları tüm yoğunluğuyla devam ediyor. İlk etabın teslimlerinin başlayacağı Ağustos ayı için gün sayılıyor. 1 milyon 850 bin metrekarelik alanı kaplayan bu dev projenin 650 bin metrekaresi rekreasyon alanlarına ayrılacak. Altınoran projesinin en özgün ve çarpıcı sosyal donatılarından biri olan Kayak Vadisi’nin yapım çalışmaları başladı.