Sinpaş Yapı'dan yatırımcıya Ramazan müjdesi

Sinpaş Yapı, Liva ve Köyceğiz projelerinden ev almak isteyen yatırımcı için, Ramazan ayında geçerli olacak bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında 25 bin TL indirim uygulanacak

Sinpaş Yapı'dan yatırımcıya Ramazan müjdesi

Sinpaş Yapı, İstanbul Anadolu yakasının iki gelişime açık semti Sultanbeyli ve Sancaktepe'de geliştirdiği Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan ayı süresince geçerli olacak bir kampanyaya başladığını duyurdu. 6 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile, yatırımcılara 25.000 TL Ramazan indirim uygulanacak.

Sinpaş Liva ve Köyceğiz projelerinde avantajlı ödeme fırsatı
Geliştirdiği Ramazan fırsatları ile yatırımcıya peşin ya da banka kredili ödemelerde satış bedelinini bütününün peşin ya da banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşinat istontosu hazırlayan Sinpaş, ayrıca peşin alımlarda direk tapudan satış imkanı sağlıyor.  Diğer taraftan banka krediliri ödemelrde de müşterilerine özel faiz oranları hazırlayan Sinpaş, şirket bünyesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Sinpaş Yapı'dan yatırımcıya Ramazan müjdesi

Sinpaş Liva projesi
Göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, çiçek bahçeleri ve geniş sosyal alanlarıyla dikkat çeken Sinpaş Liva Turkuaz yürüyüş ve koşu parkurları, açık havada oynama imkânı veren tenis kortu, streetball alanı, squash salonu, fitnesscenter, saunalar, Türk hamamı gibi yaşam birimleri barındırıyor.

Sinpaş Köyceğiz
Teslimlerin başladığı bir diğer Sinpaş projesi Köyceğiz'de de 2.500 metrekarelik gölet alanı bulunuyor. Projede, , patikalarda, yeşilin içinde saklanan yürüyüş parkuru boyunca yer yer nar ve portakal-mandalina ağaçları, zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, sakin kitap okuma köşeleri yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz