Sinpaş Yeni Proje!

Sinpaş Yeni Proje özellikleri dikkat çekiyor. İşte Sinpaş Yeni Proje özellikleri

Sinpaş Yeni Proje!

Sinpaş 1986 yılında genel müdürlüğünü Ankara’dan İstanbul’a taşıdı. 39 yıl önce Ankara’da kurulan Sinpaş bugüne kadar birçok proje geliştirdi. Sinpaş yeni proje bilgilerini vermeden önce firma ile ilgili birtakım detayları paylaşalım.

Bugüne kadar 80.000 kişiyi konut sahibi yapan Sinpaş, 23 proje hayata geçirmiş olup çalışmalarına hızla devam ediyor.

Sinpaş Yapı’nın bugüne kadar geliştirdiği Koru Konutları, Boğaziçi Malikaneleri, Park Iasos,  Serakent, Pasha Yalı, Sealybria, Marenegro, İstanbul Palace, Aqua City, Aqua Manors, Central Life, Boğaztepe, Kelebekia Premium, Kelebekia, Flatofis, Deposite AVM, İş Modern Ticaret ve Lojistik Merkezi gibi pek çok projesi, konut alıcılarının, iş dünyasının ve yatırımcıların büyük ilgisini çekmiş, satışları kısa sürede tamamlanmıştır.

Sinpaş Yapı’nın bugün İstanbul, Ankara, Gaziantep,Denizli ve Frankfurt’da geliştirmeye ve satışına devam ettiği yeni projeleri, özgün konseptleri, nitelikli yaşam alanları ve geniş sosyal olanakları ile fark yaratmaktadır. Ankara’da Altınoran ve Marina Ankara, İstanbul’da Liva, Köyceğiz 2015 yılında satışta olan projeleridir.

İşte Sinpaş Yeni Proje!

Sinpaş Yeni Proje!

1.Sinpaş Altın Oran
Altın Oran Sinpaş tarafından Ankara’da inşa ediliyor. 1 milyon 850 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Altın Oran 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+14, 6+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Altın Oran’daki daire büyüklükleri 62 metrekare ile 294 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Yeni Proje!

2.Sinpaş Liva Turkuaz
Liva Turkuaz projesinde 824 adet daire yer alıyor. 2015 yılında teslim edilmesi planlanan Liva Turkuaz Sultanbeyli’nda konumlandırılıyor. 52 bin metrekare arsa alanı üzerinde Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Liva Turkuaz 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Liva Turkuaz satılık daire büyüklükleri 53 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Yeni Proje!

3.Sinpaş Köyceğiz
Daire büyüklüklerinin 67 ila 206 metrekare arasında değiştiği Sinpaş Köyceğiz satılık  teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması öngörülüyor. Projenin sosyal imkanları içerisinde yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, tenis kortu, açık yüzme havuzu, güvenlik, fitness merkezi ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Sinpaş Yeni Proje!

4.Aqua City Denizli
Sinpaş Aqua City Denizli satış ofisi tarafından verilen bilgilere göre proje 210 bin 721 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Sinpaş Yapı ve Batı Ege Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Sinpaş Aqua City Denizli 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Proje 4 etap şeklinde tasarlanıyor.

Sinpaş iletişim bilgileri
444 1974

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Yeni Proje