Sinpaş'ın Ankara Oran'daki Yeni Projesi

Sinpaş GYO imzası taşıyan yeni projesi 26 bin 905 metrekare alan üzerinde Ankara Oran'da hayata geçiriliyor

Sinpaş'ın Ankara Oran'daki Yeni Projesi

Sinpaş GYO imzası taşıyan Sinpaş'ın Ankara Oran'daki yeni projesi 26 bin 905 metrekare alan üzerinde Ankara Oran'da hayata geçiriliyor. Proje detayları henüz açıklanmadı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer alması beklenen Ankara Oran'daki yeni projesinin daire büyüklüklerinin 50 ile 200 metrekare arasında değişmesi bekleniyor. Ege Vadisi projesinde 900 adet daire yer alıyor. 

Sinpaş'ın yeni projesinin daire sahibi olacaklara sunacağı ayrıcalıklar ise şöyle; 

- AVM
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Sauna

600 milyon lira yatırım değerine sahip Sinpaş'ın Ankara Oran'daki yeni projesinde fiyatlar, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. İstanbul'da hayata geçirilen Ege Boyu ve Ege Yakası projelerinden sonra Ankara'da yükselen olan butik konseptli Ege projesi, Ege Vadisi Ankara Oran'da yer alacak. İpek Üniversitesi'ne komşu olarak yükselecek Sinpaş'ın yeni projesi Turan Güneş Bulvarı'na çok yakın. 

Sinpaş'ın Ankara Oran'daki yeni projesinde iki katlı bir Ege çarşısı yer alacak. Taş duvarlar ve açık renklerin tercih edileceği projesinde Ege konsepti olacak. Projede aynı zamanda birbirinin güneşini kesmeden konumlanan evler yer alacak. 2 etaptan oluşan projede 900 bağımsız bölüm bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ısı pay ölçer, teras, balkon ve merkezi ısıtma sistemi yer alıyor. 

Projenin adres bilgisi : Turan Güneş Bulvarı 648. Cadde Oran - Çankaya - Ankara

Projenin iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 1 440 
Web adresi : sinpaşgyo.com
e - posta adresi : info@sinpasgyo.com

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş Ege Vadisi