Sinpaş'tan iş dünyasına tüyo:

Sinpaş GYO, iş dünyasına yönelik olarak hazırladığı yayın yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Firma Prof. Byron Sharp tarafından kaleme alınan "Markalar Nasıl Büyür?" kitabını piyasaya sürdü

Sinpaş'tan iş dünyasına tüyo:

Sinpaş GYO, Gayrimenkul sektöründeki 41. yılında iş dünyasına yönelik yayın yelpazesini daha da genişletmeyi sürdürüyor. Firma, Güney Avustralya Üniversitesi Profesörü Byron Sharp'ın imzasını taşıyan "Markalar Nasıl Büyür?" isimli kitabı sektörün beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Sinpaş GYO'dan iş dünyasına yönelik 9. yayın
Pazarlama alanında dünyanın en önemli akademisyenlerinden biri olarak kabul edilen Prof.Dr.Sharp tarafından kaleme alınan "Markalar Nasıl Büyür?" Sinpaş GYO tarafından yayınlanan 9. kitap olma özelliği taşıyor. Firma daha önce de Howard Gardner’ın ‘Geleceği İnşa Edecek 5 Zihin’, Daniel Gilbert’in ‘Mutluluk Üzerine Çeşitlemeler’, Philip Delves Broughton’un ‘Harvard Business School’da Size Ne Öğretirler?’, Philip Kotler’ın ‘Pazarlama 3.0’, Ruth Spellman’ın ‘Yeni Liderlik’ ve Rita Gunther McGrath’in ‘Rekabet Avantajının Sonu’,  İtamar Simonsan ve Emanuel Rosen’in kaleme aldığı ‘’Yeni Tüketici’’ isimli kitapların yayınını gerçekleştirmişti.

 

Sinpaş'tan iş dünyasına tüyo:

 

Markalar Nasıl Büyür?
Prof. Dr. Sharp tarafından kaleme alınan Markalar Nasıl büyür, pazarlama stratejileri ve uygulamalarını bilimsel kurallara uygun biçimde açıklayan ilk kitap olma özelliği taşıyor. Kitapta satın alma davranışları ve marka büyümesi gibi konular, gerçek verilere dayandırılarak açıklanıyor. Oxford Üniversitesi Yayınları tarafından İngilizce olarak basılan kitap, onlarca ülkeye özgü ürünlere ait bilgileriyle de dikkat çekiyor.