Şişecam Düzcam'a Romanya'dan ödül

Şişecam Düzcam'a Romanya inşaat sektörüne sunduğu katkılar nedeniyle ödül verildi.

Şişecam Düzcam'a Romanya'dan ödül

Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Romanya'nın Pencere Dergisi tarafından verilen Euro Costruct&Fereastra Konferansı'na katıldı. İnşaat sektörü temsilcileri, mimarlar, doğrama firmaları, cam işleyicileri gibi sektörlerden 350 temsilcinin katıldığı konferansta Şişecem Düzcam'a, Romanya İnşaat sektörüne sunduğu katkılardan ötürü ödül verildi. 

Şişecam Düzcam'a uluslararası ödül
Türkiye ve Avrupa'nın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, Romanya Pencere Dergisi tarafından düzenlenen Euro Construct &Freastra Konferansı'nda ödül almaya hak kazandı. Avrupalı cam üreticilerinin büyük destek sunduğu konferansta Şişecam Düzcam da mimarı camlara yönelik ürün profilinin tanıtımını gerçekleştirdi. 

Doğrama üreticileri, yeşil bina danışmanları, inşaat mühendisleri ve mimarların yanı sıra, cam işleyicileri başta olmak üzere 350 sektör temsilcisinin katılım gösterdiği konferans Bükreş Radisson Blu Otel'de gerçekleşti. Şişecam Düzcam Euro Construct & Fereastra Konferansı’nda “Expactations of Architecture” sunumunu gerçekleştirdi.

Şişecam Düzcam hakkında
Türkiye düzcam pazarının en önemli firmalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren Şişecam Düzcam, Türkiye'nin yanı sıra Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır gibi ülkelerde de üretim faaliyetlerini sürdürüyor. Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi alanlar için sağladığı girdilerle dikkat çekiyor.