Şişli’de yeni bir yaşam alanı: Q Studio Esentepe

Konfora ve tasarıma yeni bir boyut kazandıran Q Studio Esentepe, İstanbul’un merkezi Şişli’de minimal tasarımı ile büyük ilgi görüyor

Şişli’de yeni bir yaşam alanı:  Q Studio Esentepe

25 Şubat 2013 / emlakwebtv
Toya Yapı tarafından İstanbul’un merkezi Şişli Esentepe’de inşa edilen Q Studio Esentepe tek bir residence bloğunda 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile kullanışlı ve konforlu bir hayatın kapılarını açıyor. 4 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Q Studio Esentepe, bahçe katı, 3 kat ve çatı katı olarak inşa ediliyor.

37 konuttan oluşan Q Studio konforun yanı sıra sosyal imkanları ve ulaşım kolaylığı ile de diğer projelerden ayrılıyor. Ev sahipleri fitness center ve kapalı havuzda sağlıklı bir yaşama kavuşurken video odasında film seyredebiliyor, müzik dinleyebiliyor ve misafirlerini ağırlayabiliyor. Daire sahipleri yıldönümü, doğum günü ve davetleri için özel olarak tasarlanan Q Lounge’ u kullanabiliyor.
Taksim’e ve Maslak’a 10 dk., Boğaz’a 12dk. mesafede bulunan, tüm toplu ulaşım yollarının ortasında konumlanan Q Studio Esentepe, metro ve metrobüse yakınlığı ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Toya Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.toyayapi.com/

Q Studio Esentepe hakkında detaylı bilgi için http://www.qstudioesentepe.com/

 

Proje Bilgisi: Q Studio Esentepe