Site İstanbul Bahçelievler

Konum itibari ile önemli bir yere sahip olan Site İstanbul Bahçelievler Atatürk Havalimanına 2 km uzaklıkta, metroya ve metrobüse uzaklığı 2 km'dir

Site İstanbul Bahçelievler

Site İstanbul Bahçelievler farklı mimarisi ile dikkat çekiyor. Konum itibari ile önemli bir yere sahip olan proje Atatürk Havalimanına 2 km uzaklıkta, metroya ve metrobüse uzaklığı 2 km olması avantajları arasında yer alıyor. Ayrıca proje çevresinde birçok devlet hastanesi yer alıyor. Projenin şehrin merkezinde olması, ulaşım açısından da büyük bir öneme sahip. Projede sosyal olanaklara çokça yer verilmiş olup yaşam alanlarının genişliği ile insana özgü bir proje olması ile de dikkat çekicidir. Her daireye otopark, 7/24 güvenlik sistemi, kapalı otopark, etkinlik alanları, günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz fitness merkezi gibi sosyal olanakları mevcuttur.

Site İstanbul Bahçelievler özellikleri
Site İstanbul projesinde dubleks daireler görselliği ile ön plandadır. 2+1, 3+1 dairler ve 4+2, 5+2, 6+2 dubleks seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. Daire içerisi şık ve modern tarza döşenmiş ve farklı bir görsel haline getirilmiştir. Mutfak dolapları özel tasarım olarak yapılmıştır. Projede aynı zamanda ticari alanda bulunuyor. 11 mağazadan oluşan ticari alan, sayesinde alışverişiniz daha renkli olacaktır.

Site İstanbul Bahçelievler fiyatları
Projede daire fiyatları 395.000 TL den alıcı buluyor. 2+1 dairelerin fiyatı 505.000 TL'dir. Ödeme seçenekleri ile ve banka kredisi ile ev sahibi olmanıza imkan sunan proje, şehrin merkezinde sizi daire sahibi yapmayı planlıyor.

Site İstanbul Bahçelievler nerede?
Site İstanbul adres ve iletişim bilgileri
Yenibosna Merkez Mah. Atatürk Cad.
Kayalar Sok. No 2/1 Bahçelievler -İSTANBUL
Telefon
0 212 489 36 80

 

Proje Bilgisi: Site Istanbul