Site İstanbul satılık daire!

Site İstanbul satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor

Site İstanbul satılık daire!

Site İstanbul satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Site İstanbul 56 adet daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Site İstanbul Yazıcıoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

Sİte İstanbul projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness merkezi, kafe, çocuk oyun alanları, güvenlik, süs havuzu, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Site İstanbul daire özellikleri içerisinde ise ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, alarm sistemleri, merkezi ısıtma, intercom sistemi ve balkon bulunuyor. 

Site İstanbul satılık daire!

Site İstanbul satılık daire fiyatları ise 420 bin lira ile 700 bin lira arasında değişiyor. Site İstanbul projesinde yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Site İstanbul detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 56 dairenin yanı sıra 11 dükkandan oluşan Site İstanbul'da daire sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek sosyal donatılar yer alıyor. 

İstanbul Bahçelievler'de hayata geçirilen Site İstanbul metrobüs, havalimanı ve metroya 5 dakika mesafede, deniz otobüsüne ise 10 dakika mesafede konumlanıyor. Site İstanbul projesi aynı zamanda zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Site İstanbul satılık daire!

Site İstanbul adres bilgisi : Yenibosna Merkez Mahallesi Kayalar Sokak No: 22 Bahçelievler - İstanbul 

Site İstanbul iletişim bilgisi 
Telefon numarası : 0212 655 3 655
Web adresi : www.siteistanbulc.com.tr
E-posta adresi : info@yazicioglu.com.tr

Firma Bilgisi: Yazıcıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Site Istanbul