Siyah Kalem Köy Projesi ile Dubai Cityscape 2015'te

Siyah Kalem Köy Projesi ile Dubai Cityscape 2015'te yerini aldı. 300'den fazla katılımcının olduğu fuarda 61 Türk firması bulunuyor

Siyah Kalem Köy Projesi ile Dubai Cityscape 2015'te

Siyah Kalem Köy Projesi ile Dubai Cityscape 2015'te yerini aldı. 300'den fazla katılımcının olduğu fuarda 61 Türk firması bulunuyor. 8 - 10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarın Türk katılımcılarından biri Köy Projesi ile Siyah Kalem. 

51 binden fazla ziyaretçinin beklendiği Dubai Fuarı'nda Türkiye 61 firma ile rekor kırdı. Siyahkalem Mühendislik İnşaat tarafınsan hayata geçirilen Köy projesinin tanıtıldığı Cityscape 2015'te projenin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 467 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Köy projesi daire ve villa seçeneklerinden meydana geliyor. 

Dubai Cityscape 2015'te sergilenen Siyah Kalem Köy projesinin yatırım değeri 1.3 milyar lira. Etrafı yüksek duvarlarla çevrilmiş yaşam alanı olarak tasarlanan Köy Projesi Türkiye'de bir ilke imza atarak Leed Neightborhood sertifikasını almak için başvurmuştu. 

 

Siyah Kalem Köy Projesi ile Dubai Cityscape 2015'te

 

Dünyadaki tasarladıiğı projelerle tanınan Hopkins Architects imzası taşıyan Köy Projesi'nde 5 ayrı konut seçeneği yer alıyor. Akıllı ev sistemi ile donatılan projenin 50 bin metrekare konut alanı olarak ayrıldı. Siyah Kalem Köy Projesi avantajlı konumu nedeniyle kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sarıyer - Çayırbaşı tüneline yakın mesafede bulunan Köy Projesi Maslak'a 13 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

10 Eylül tarihinde kapanışı yapılacak olan Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda Türk firmalar körfez yatırımcıların ilgisini ilk günden çekti. Emlakwebtv.com ekibi olarak yerinden takip ettiğimiz Dubai Fuarı 2015 ile ilgili gelişmeleri internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.