Siyah Kalem Köy

Siyah Kalem Köy projesi Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor

Siyah Kalem Köy

Siyah Kalem Köy Siyahkalem ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçiriliyor. Siyah Kalem Köy Evleri 467 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Siyah Kalem Köy projesinde 420 adet apartman dairesi ve 584 adet dubleks daire bulunuyor. Siyah Kalem Köy teslim tarihi olarak 2016 yılı ile beraber 2018 yılı da veriliyor.

Siyah Kalem Köy 2.5 katlı ve en yükseği 6.5 metre olan yapılar inşa edilmesi planlanıyor. 2 okul ve zengin sosyal donatıların da bulunacağı Siyah Kalem Köy projesi akıllı ev sistemine sahip ve otomatik programlanabilir aydınlatma ve ısıtma, 24 saat güvenlik, kameralı izleme sistemi, itfaiyeye bağlı yangın alarm sistemi ve herhangi bir kaçak olması durumunda kendini kapatabilen doğalgaz alarm sistemi ile ev sahibi olacaklara güvenli bir yaşamı vaat ediyor. Yaklaşık 1.000 konutluk gayrimenkul projesinin 4 yılda tamamlanması planlanıyor.

Siyah Kalem Köy fiyatları
Emlak Konut GYO Köy projesinde ev sahibi olmak isteyenleri apartmanlar, çift dubleksler, villalar, sıra evler ve müstakil villa seçenekleri bekliyor. Siyah Kalem Köy daire fiyatları 550 bin ile 6 milyon lira arasında değişiyor.

Siyah Kalem Köy nerede?
Siyah Kalem Köy projesi, lokasyonu ile de kolay ulaşım olanağı sunuyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ve yeni açılacak olan 3. Köprü ile Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede bulunan proje, Maslak'a da 13 km mesafede yer alıyor. 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na yakın olan Köy Projesi, Maslak'a 20 dakika, Hacıosman Metro İstasyonu'na 12 dakika, Sarıyer İDO'ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

Siyah Kalem Köy iletişim bilgileri
T: 0212 202 64 64
F: 0212 202 99 25

 

"Siyah Kalem Köy" Başlıklı Haberin Galerisi

Siyah Kalem Köy

Siyah Kalem Köy

Proje Bilgisi: Siyah Kalem Köy