Siyahkalem Köy Projesi

Siyahkalem Köy projesi, Siyahkalem ve Emlak Konut GYO ortaklığıyla inşa ediliyor

Siyahkalem Köy Projesi

Siyahkalem Köy Projesi, Siyahkalem ve Emlak Konut GYO güvencesiyle 467 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Önümüzdeki ay inşaatına başlanması beklenen Siyahkalem Köy projesinin birinci fazı 2016'da, tamamı ise 2018'de tamamlanacak. Köy projesinde 2.5 katlı ve en yükseği 6.5 metre olan yapılar inşa edilmesi planlanıyor. Projede 420 apartman dairesi ve 584 adet çift dubleks daire yer alacak.

2 okul ve zengin sosyal donatıların da bulunacağı Köy projesi akıllı ev sistemine sahip ve otomatik programlanabilir aydınlatma ve ısıtma, 24 saat güvenlik, kameralı izleme sistemi, itfaiyeye bağlı yangın alarm sistemi ve herhangi bir kaçak olması durumunda kendini kapatabilen doğalgaz alarm sistemi ile ev sahibi olacaklara güvenli bir yaşamı vaat ediyor. Yaklaşık 1.000 konutluk gayrimenkul projesinin 4 yılda tamamlanması planlanıyor.

Köy projesinde, 15 bin metrekareye sahip alanda, açık hava konsepti ile uluslararası markalar, restoranlar, kafeler, süpermarket, organik pazar ve sinema salonlarının da bulunduğu açık bir çarşı yer alıyor.

Emlak Konut GYO Köy projesinde ev sahibi olmak isteyenleri apartmanlar, çift dubleksler, villalar, sıra evler ve müstakil villa seçenekleri bekliyor. Projede daire fiyatları 550 bin ile 6 milyon lira arasında değişiyor.

Apartmanlar: Ölçüleri 81 - 212 m² arasında değişen konutlar, bilinen apartman konseptinden uzak, 3 katlı ve maksimum 6,5 metre yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı vaad ediyor. Dubleks seçeneği bulunan konutlar, kot farkından doğan geniş bahçe kullanımları ile yeşilin içinde, konforlu bir hayat sunuyor.

Çift Dubleksler: Ölçüleri 195 - 216 m² aralığında değişen kapalı otoparklı çift dubleksler, 3 farklı tipte beğeninize sunuluyor.

Villalar: 4+1 ve 5+1 seçenekleriyle beğeninize sunulan villalar, 335 - 623 m² ölçülerinde alternatiflere sahip. Her iki villa tipi de akıllı ev özelliği taşıyor.
4+1 villa, 27 m² terası, çift taraflı kullanımı olan bahçesi, konut içindeki asansörü, hizmetli odası ve tek araçlık kapalı otoparkıyla aradığınız konforu sunuyor. 5+1 villalar, geniş bahçesi, 87 m²'lik terası, konut içindeki asansörü, hizmetli odası ve 184 m²'lik otoparkıyla hayat standartlarınızı yükseltiyor.

Sıra Evler: 34 m² büyüklüğündeki kapalı otoparklı sıra evler, 20 m²'lik çatı terası, ferah bahçeleri, arka avluları, daire içi asansörü ve ihtiyaca göre düzenlenebilen teknik hacimleriyle villa konforunda yaşam sunuyor.

Müstakil Villalar: 690 m² büyüklüğünde olan, 120 m²'lik kapalı otoparka sahip müstakil villalar, son derece geniş bir yaşam alanının yanı sıra müstakil havuzu, villa içi asansörü, bahçesi, 100 m²'lik çatı terası, akıllı ev sistemi ve içindeki ayrı dairesiyle lüks bir hayat sunuyor.

Siyahkalem Köy projesi nerede?
Köy projesi, lokasyonu ile de kolay ulaşım olanağı sunuyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ve yeni açılacak olan 3. Köprü ile Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede bulunan proje, Maslak'a da 13 km mesafede yer alıyor. 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na yakın olan Köy Projesi, Maslak'a 20 dakika, Hacıosman Metro İstasyonu'na 12 dakika, Sarıyer İDO'ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

Proje Bilgisi: Köy