Sky Bahçeşehir adres

Sky Bahçeşehir adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Sky Bahçeşehir adres

Sky Bahçeşehir adres bilgilerine geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Sky Bahçeşehir projesi 13 bin 53 metrekare alan üzerinde Sinan Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Sky Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri ise 80 metrekareden başlıyor. 

Sky Bahçeşehir site özellikleri içerisinde açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, göl manzarası, güvenlik, kafe, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve süs havuzu yer alıyor. 

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim
Sky Bahçeşehir teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 

Sky Bahçeşehir fiyat bilgileri
Sky Bahçeşehir fiyatları ve Sky Bahçeşehir ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi le iletişime geçebilirsiniz. 

Sky Bahçeşehir nerede?
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Sky Bahçeşehir adres bilgileri : Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şelale Caddesi, Barış Sokak, Hillpark Çarşı, No:6 Başakşehir
Sky Bahçeşehir iletişim bilgileri 
Telefon: +90 212 608 1234                         
Mail: info@skybahcesehir.net

"Sky Bahçeşehir adres" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir adres

Sky Bahçeşehir adres

Sky Bahçeşehir adres

Sky Bahçeşehir adres

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir