Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Sky Bahçeşehir fiyat listesi ve ödeme planı detayları haberimiz içeriğinde yer alıyor

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Sky Bahçeşehir fiyat bilgilerini paylaşmadan önce proje özelliklerine bakalım. 112 adet  2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daireden meydana gelen Sky Bahçeşehir’de zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor.

Sky Bahçeşehir özellikleri
Sky Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor.

Sky Bahçeşehir fiyat listesi
Sky Bahçeşehir bahar kampanyası kapsamında fiyatlar 369 bin TL’den başlıyor. Sky Bahçeşehir ödeme planı 18 bin TL peşinatla, yüzde 45’i teslimden hemen önce,  kalan yüzde 50’sini de garantör bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme  imkanı sunuyor.

Sky Bahçeşehir nerede?
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

 

"Sky Bahçeşehir fiyat listesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Sky Bahçeşehir fiyat listesi

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir