Sky Bahçeşehir fiyatları

Sly Bahçeşehir fiyatları 369 bin TL'den başlıyor

Sky Bahçeşehir fiyatları

Sly Bahçeşehir fiyatları 369 bin TL'den başlıyor. 2016 Nisan'da teslim edilecek Sky Bahçeşehir 4 blok halinde inşa ediliyor. Projede toplam 194 adet daire bulunuyor. 

Bahar Kampanyası Devam Ediyor
Sky Bahçeşehir Projesi’nden ev almak isteyenler, bahar kampanyası kapsamında, 18 bin TL peşinatla konut sahibi oluyor. 2+1 dairelerin 369 bin TL’den başladığı Sky Bahçeşehir, 18 bin TL peşinatla, %45 i teslimden hemen önce,  kalan %50 sini de garantör bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı sunuyor. Kampanya Haziran’a kadar devam ediyor.

Sky Bahçeşehir daire tipleri
Sinan Gayrimenkul’ün ‘Ailenizi Göklere Taşıyın’ sloganıyla hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir’de; Lüks ve konforu bir arada bulunduran 112 adet  2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen dairelerin her biri, projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı. Uçsuz bucaksız panoramik bir manzara sunan Proje, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisini harmanlayarak her mevsimde ayrı bir güzellik sunuyor.

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi kapsamında; Kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanlar da bulunuyor. 

 

"Sky Bahçeşehir fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir fiyatları

Sky Bahçeşehir fiyatları

Sky Bahçeşehir fiyatları

Sky Bahçeşehir fiyatları

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir