Sky Bahçeşehir lokasyon

Sky Bahçeşehir avantajlı bir lokasyonda yer alıyor

Sky Bahçeşehir lokasyon

Sky Bahçeşehir avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Sky Bahçeşehir’de zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. Sky Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor.

Sky Bahçeşehir fiyat
Sky Bahçeşehir fiyat bilgileri ve Sky Bahçeşehir ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sky Bahçeşehir lokasyon 
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Sky Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şelale Caddesi, Barış Sokak, Hillpark Çarşı, No:6 Başakşehir
Telefon: +90 212 608 1234                         
Mail: info@skybahcesehir.net

 

"Sky Bahçeşehir lokasyon" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir lokasyon

Sky Bahçeşehir lokasyon

Sky Bahçeşehir lokasyon

Sky Bahçeşehir lokasyon

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir