Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Sly Bahçeşehir ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında yer alıyor

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. Sky Bahçeşehir toplam 194 adet daireden meydana geliyor.  Sky Bahçeşehir’de zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor.

Sky Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor.

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim
Sky Bahçeşehir teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 

Sky Bahçeşehir fiyatları
2+1 dairelerin 369 bin liradan başladığı Sky Bahçeşehir, 18 bin lira peşinatla, yüzde 45’i teslimden hemen önce,  kalan yüzde 50’sini de garantör bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı sunuyor. Kampanya Haziran’a kadar devam edecek.  

Sky Bahçeşehir nerede?
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Sky Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şelale Caddesi, Barış Sokak, Hillpark Çarşı, No:6 Başakşehir
Telefon: +90 212 608 1234                         
Mail: info@skybahcesehir.net

"Sky Bahçeşehir ne zaman teslim" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Sky Bahçeşehir ne zaman teslim

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir