Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Sky Bahçeşehir ödemeleri baharın gelişi ile beraber 18 bin TL'den başlayan peşinatlarla devam ediyor

Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Sky Bahçeşehir 112 adet  2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daireden meydana geliyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor.

Sinan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Sky Bahçeşehir ödemeleri de baharın gelmesi ile birlikte dikkat çekiyor. Sky Bahçelehir bahar kampanyası kapsamında fiyatlar 369 bin TL’den başlıyor. Sky Bahçeşehir ödeme planı 18 bin TL peşinatla, yüzde 45 i teslimden hemen önce,  kalan yüzde 50 sini de garantör bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme  imkanı sunuyor.

Sky Bahçeşehir nerede?
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dk, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

"Sky Bahçeşehir ödemeleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Sky Bahçeşehir ödemeleri!

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir