Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları güncellenmiş olup, özel kampanya seçenekleriyle satışlarına devam ediyor

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Sky Bahçeşehir projesi 13 bin 53 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Sky Bahçeşehir projesi Sinan Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Sky Bahçeşehir'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Sky Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Toplam 194 adet dairenin yer aldığı Sky Bahçeşehir konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir'deki dairelerin her biri, manzaradan üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlanıyor.

Sky Bahçeşehir satılık daire sahipleri açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, göl manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, süs havuzu ve vadi manzarası gibi imkanlardan faydalanıyor.

Sky Bahçeşehir teslim tarihi
Sky Bahçeşehir teslim tarihi olarak 2017 yılının Aralık ayını veriyor.

Sky Bahçeşehir fiyat listesi
Sky Bahçeşehir'de, 2+1 daireler 369 bin TL'den, 3+1 daireler 452 bin TL'den, 4+1 daireler ise 702 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Sky Bahçeşehir ödeme planı
Sky Bahçeşehir ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı bulunuyor.

Sky Bahçeşehir nerede?
Sky Bahçeşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi'nde yer alıyor. Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dk, Bahçeşehir Gölet'e 1,5 km, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul'un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir'e stratejik anlamda da değer kazandırıyor.

Sky Bahçeşehir adres bilgileri: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Başakşehir/İstanbul

Sky Bahçeşehir adres bilgileri
Telefon : 0212 608 12 34
Web : http://www.skybahcesehir.net/

 

"Sky Bahçeşehir projesi fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Sky Bahçeşehir projesi fiyatları

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir