Sky Bahçeşehir projesi

Sky Bahçeşehir projesi özelliklerine ve proje ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz

Sky Bahçeşehir projesi

Sky Bahçeşehir projesi Sinan Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 13 bin 53 metrekare alan üzerinde yer alan Sky Bahçeşehir projesinde yer alan daire büyüklükleri 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Sky Bahçeşehir projesindeki bu daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa ediliyor.

Toplamda 194 adet dairenin bulunduğu Sky Bahçeşehir projesi 116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir'deki dairelerin her biri, manzaradan üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlanıyor.

Sky Bahçeşehir projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Sky Bahçeşehir projesi satılık daire sahipleri açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, göl manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, süs havuzu ve vadi manzarası gibi imkanlardan faydalanıyor.

Sky Bahçeşehir projesi teslim tarihi
Sky Bahçeşehir projesi teslim tarihi olarak 2017 yılının Aralık ayını veriyor.

Sky Bahçeşehir projesi nerede?
Sky Bahçeşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi'nde yer alıyor. Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dk, Bahçeşehir Gölet'e 1,5 km, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul'un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir'e stratejik anlamda da değer kazandırıyor.

Sky Bahçeşehir projesi adres bilgileri: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Başakşehir/İstanbul

Sky Bahçeşehir projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0212 608 12 34
Web : http://www.skybahcesehir.net/

"Sky Bahçeşehir projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir projesi

Sky Bahçeşehir projesi

Sky Bahçeşehir projesi

Sky Bahçeşehir projesi

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir