Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı

Sinan Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Sky Bahçeşehir projesinin Satış Müdürü Suray Öztürk projeyi ve ödeme kolaylıklarını anlattı

Sinan Gayrimenkul yatırımıyla inşa edilen Sky Bahçeşehir 194 daireden oluşan butik bir proje. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Sky Bahçeşehir Bahçeşehir'in en yüksek noktasında konumlanıyor. Sky Bahçeşehir projesi 13 bin 53 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projede 116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 daire yer alıyor. Zemin+11 katlı tek bloktan oluşuyor. Projenin sosyal alanlarında site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek aktivite alanları yer alıyor. 
Yapılması planlanan Kanal İstanbul Projesi, bölgeye değer katıyor. 3. Havalimanı ve planlanan metro istasyonu ile Sky Bahçeşehir'e ulaşım kolaylaşacağı gibi konutların prim yapmasını da sağlayacak. Sky Bahçeşehir çoğunlukla oturum için tercih edilse de yatırım amaçlı ev sahibi olanları en az yüzde 25 kar bekliyor. Bahçeşehir'in merkezi noktalarından Gölet'e yürüme mesafesinde bulunuyor ve gölet Bahçeşehir Belediyesi tarafından projenin bulunduğu vadiye doğru genişletiliyor.
Sky Bahçehir projesinden ev sahibi olmak da ödeme koşulları sayesinden kolay. Banka kredisi, yüzde 5 peşinat fırsatı gibi fırsatlar alıcılara kolaylıklar sağlıyor.

 

"Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı

Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı

Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı

Sky Bahçeşehir'de %5 peşinat fırsatı

Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir