SKY Bahçeşehir'de Bayram kampanyası

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir projesinde Bayram kampanyasına çıkıyor. Kampanya kapsamında yüzde 5'lik peşinat ve teslime kadar 49 bn TL'lik ödeme ile, 2+1 daire sahibi olmak mümkün hale gelecek

SKY Bahçeşehir'de Bayram kampanyası

Sinan Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Sky Bahçeşehir Projesi'nde Kurban Bayramı nedeniyle kampanya başlatıldı. Bayram kampanyası kapsamında, yüzde 5 peşinat ile teslime kadar 49 bin liralık ödeme ile birlikte, 120 metrekare büyüklük ve 380 bin TL'lik 2+1 daireye sahip olunabilecek.

Sky Bahçeşehir 2016'da teslim
2016 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanan Sky Bahçeşehir projesinde uygulanan Kurban Bayramı Kampanyası, yalnızca yüzde 5'lik peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuyor. Peşinata, teslime kadar ödenecek 49 bin lirayı bulan ödemeler de eklenecek. Böylece 380 bin TL'lik 2+1 eve sahip olunabilecek.  Kampanya kapsamında 150 metrekare büyüklüğündeki 3+1 dairelere ise 62 bin TL ödenerek sahip olma imkanı sunulacak. 3+1 dairenin satış fiyatı ise 471 bin TL olarak belirlendi. 

SKY Bahçeşehir'de Bayram kampanyası

Sky Bahçeşehir, ödeme fırsatı
Kampanya ile birlikte yatırımcıya konut bedelinin yüzde 50'sin 36 ayda ödeme fırsatı sunuluyor. Daire bedelinin yüzde 20'si teslimde alınırken, yüzde 12.5'luk kısmı ise 24 ay sonra tahsil edilmiş olacak. Yüzde 12.5'luk kısım ise 36 ay sonra ve vade farksız olarak ödenebilecek.Dairenin kalan yüzde 50'lık kısmı da 120 aya varan vadelerle, düşük taksitli banka kredisi şeklinde karşılanabiliyor.

SKY Bahçeşehir'de Bayram kampanyası

Kampanya hakkında bir açıklama yapan Sinan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alrashdan, kampanyanın peşinat ve banka kredi taksitinin düşürerek kolay ödeme seçeneği ile ev sahibi yapmayı amaçladığını belirterek:

"Teslime aylar kala herkesi Sky Bahçeşehir’den ev sahibi olmaya davet ediyorum’ dedi.

Ailenizi Göklere Taşıyın
112 adet 2+1 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere 194 adet daire içeren Sky Bahçeşehir, "Ailenizi Göklere Taşıyın" sloganı ile hayata geçirilyor. Panoramik manzaralara sahip daireler içeren projede sauna, hamam, fitness merkezi, mini futbol sahası gibi sosyal olanaklar yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Sinan Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Sky Bahçeşehir