Sky Blue'da satışlar sürüyor

Royal Group'un ilk projesi Sky Blue İstanbul'da satışlar tüm hızıyla sürüyor

Sky Blue'da satışlar sürüyor

Royal Group'un ilk projesi Sky Blue İstanbul'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Royal Group'un hedefinin; "kalite ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden gelecekteki nesillerin de güvendiği evler-yapılar kurmak ve geleceğe bırakmak" olduğunun altını çizen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli: "Royal Group ortaklarının, yılların getirdiği tecrübeden yararlanarak ve uzun yıllardır Kartal'ın yapısını doğru gözlemlemenin verdiği güvenle bölgeye, Türkiye'deki deprem gerçeğini de göz ardı etmeden 'sağlam', 'kaliteli', 'güvenli' ve tasarımı kendine has konutlar inşa ediyoruz" dedi.

Sky Blue Kartal
- Sky Blue'nun %87'si yeşil alan

- Daire başına 45.5 m2 yeşil alan düşmekte

- Zengin ulaşım alternatifleriyle istediğiniz her an her yerde olma imkanı; metroya, E-5 Karayoluna, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolayca erişim imkanı.

- Hastane, devlet-özel okullara, devlet kurumlarına, AVM'lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu.

- SKY Blue İstanbul sakinleri; sahil yolunda akşam gezintisi yaptıktan sonra, projenin sunduğu sosyal imkanlardan yararlanabilir, yaz ve kış kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu ve jakuzi keyfini sürebilir. Dileyenler havuz öncesinde geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurunda spor yapabilir, dileyenler ise ailesi ve dostlarıyla bahçede, neşeli bir barbekü partisinin tadını çıkarmak mümkün.