Sky Blue İstanbul 2015 Sonunda Teslim!

Royal Group imzası ile yükselen Sky Blue İstanbul 2015 sonunda teslim edilecek

Sky Blue İstanbul 2015 Sonunda Teslim!

Royal Group imzası ile yükselen Sky Blue İstanbul 2015 sonunda teslim edilecek. Kartal Topselvi'de inşa edilen Sky Blue İstanbul 4 bin 850 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. 42 ile 171 metrekare arasında değişen metrekarelere sahip Sky Blue İstanbul 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

Sky Blue İstanbul satılık daire fiyatlarının 375 bin lira ile 850 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Proje aynı zamanda yüzde 25 peşinat ile 36 ay vade imkanı sunuyor. Sky Blue İstanbul fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

 

Sky Blue İstanbul 2015 Sonunda Teslim!

 

Projenin site özellikleri içerisinde; basketbol sahası, fitness merkezi, açılır kapanır yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, bilardo, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş parkuru, güvenlik ve kafe bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, akıllı ev sistemleri, ebeveyn banyosu, yerden ısıtma, jakuzi, alarm sistemleri yer alıyor. 

Sky Blue İstanbul Kartal projesinde daireler 5. kattan itibaren deniz manzarasına hakim. Sky Blue İstanbul 2015 sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Sky Blue İstanbul kiralarının ise 1.300 liradan başlaması bekleniyor. Sky Blue İstanbul satış ofisi adres bilgisi şöyle; Topselvi Caddesi No: 93 Kartal - İstanbul 

 

Sky Blue İstanbul 2015 Sonunda Teslim!

 

Sky Blue İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 5 795 
Web adresi : www.skyblueistanbul.com
E-posta adresi : info@skyblueistanbul.com

Sky Blue İstanbul 2015 Sonunda Teslim!

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Sky Blue Istanbul