Sky Blue Residence Kartal satılık!

Sky Blue Residence Kartal satılık dairelerin özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Sky Blue Residence Kartal satılık!

Sky Blue Residence Kartal'da yükseliyor. Sky Blue Residence Kartal 4 bin 850 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Sky Blue Residence Kartal 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden meydana geliyor. Sky Blue Residence Kartal satılık dairelerin tavan yüksekliği brüt 3.60m. net 3.30 metre şeklinde inşa ediliyor. Sky Blue Residence Kartal daire büyüklükleri 75 metrekareden başlıyor.

Sky Blue Residence Kartal konut sahiplerine açılır kapanır yüzme havuzu, basketbol sahası, bilardo odası, çocuk oyun odası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, yürüyüş parkuru, alarm sistemleri, merkezi ısıtma, su deposu, akıllı ev sistemi ve ısı pay ölçer gibi hizmetler sunuluyor.

Royal Group'un ilk projesi Sky Blue Residence Kartal özellikleri arasında şunlar da yer alıyor:
- Sky Blue'nun yüzde 87'si yeşil alan
- Daire başına 45.5 m2 yeşil alan düşmekte
- Zengin ulaşım alternatifleriyle istediğiniz her an her yerde olma imkanı; metroya, E-5 Karayoluna, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolayca erişim imkanı.
- Hastane, devlet-özel okullara, devlet kurumlarına, AVM'lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu.
- SKY Blue İstanbul sakinleri; sahil yolunda akşam gezintisi yaptıktan sonra, projenin sunduğu sosyal imkanlardan yararlanabilir, yaz ve kış kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu ve jakuzi keyfini sürebilir.

Dileyenler havuz öncesinde geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurunda spor yapabilir, dileyenler ise ailesi ve dostlarıyla bahçede, neşeli bir barbekü partisinin tadını çıkarmak mümkün.

Sky Blue Residence Kartal nerede?
Sky Blue Residence Kartal Topselvi caddesi üzerinde hayata geçiriliyor.

Sky Blue Residence Kartal adres bilgileri: Topselvi Cad. No:93 Kartal/İstanbul

Sky Blue Residence Kartal iletişim bilgileri
Telefon: 444 5 795
Web : http://www.skyblueistanbul.com/
E-mail : info@skyblueistanbul.com

 

Proje Bilgisi: Blue Residence