Sky Blue'da son 20 daire

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Sky Blue İstanbul projsinde son 20 daire için avantajlı fiyat ve uygun ödeme planları sunuluyor

Sky Blue'da son 20 daire

Royal Group tarafından Kartal'da inşa edilen Sky Blue İstanbul projesinde son 20 daire sahibini bekliyor. Müşterilerine uygun ödeme imkanları ve avantajlı fiyatlar sunan Royal Roup, peşin ödemelerde de özel indirim imkanı sağlıyor.

Sky Blue'da özel indirimler
28 katlı tek blok üzerinde 87 konuttan oluşan Sky Blue projesinde 1+1'den 3+1'e farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor. Peşin ödemelerde özel fiyat indirimlerinin uygulandığı Sky Blue projesinde, yüzde 40 peşinat veren yatırımcı için şirket bünyesinde vadelendirme sunuluyor. 1+1 dairelerin 375 bin TL'den satışı sunulduğu projede, 2+1 daire fiyatları ise 670 bin TL'den başlıyor. Sky Blue'da 3+1 daire fiyatları ise 850 bin TL'den başlıyor. 

Sky Blue'da son 20 daire

Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, müstakil ev tadında ve otel konforunda rezidanslar için son fırsat dönemine girildiğini belirtti. Projede yaşamın Ocak ayında başlayacağını belirten Çehreli:

 

Sky Blue'da son 20 daire

 

"Sky Blue İstanbul’dan bugün ev alanlar dört ay sonra taşınmanın ya da kiraya verip ek bir gelir elde etmenin keyfini yaşayacak" dedi. 

 

Sky Blue'da son 20 daire

 

Merkezi lokasyon
Sky Blue İstanbul
, E-5 Karayolu'na 100 metre ve Kartal Metrosu'na da 400 metre mesafede yer alıyor. Yüzde 87'si yeşil alana ayrılan projede açılır-kapanır yüzme havuzu, jakuzi ve çocuk yüzme havuzlarının yanı sıra spor aktiviteleri için uygun tesisler yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Sky Blue Istanbul