Sky Moon Star Residence

Sky Moon Star Residence 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor

Sky Moon Star Residence

Sky Moon Star Residence 165 adet daireden meydana geliyor. Sky Moon Star Residence Büyükçekmece’de konumlandırılıyor. Sky Moon Star Residence Osmanoğulları İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Sky Moon  Star Residence 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Sky Moon Star Residence 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Sky Moon Star Residence satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor. 2015 yılında teslim edilecek olan Sky Moon Star Residence 5 ve 6 katlı 7 blok şeklinde inşa ediliyor. Her katta 8 adet daire olacak şekilde inşa edilen Sky Moon Star Residence projesinde dubleks dairelere de yer veriliyor.

Sky Moon Star Residence kiralık daire fiyatları 750 TL’den başlarken, projedeki satılık daire fiyatları 135 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Sky Moon Star Residence ödemelerinde de yüzde 50 peşinat + 36 aya sıfır faiz imkanı sağlanıyor.

Sky Moon Star Residence satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, hamam, kafe, restoran gibi hizmetler sunuyor.

Sky Moon Star Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Sky Moon Star Residence Büyükçekmece’de konumlandırılıyor.

Sky Moon Star Residence adres bilgileri: Turgut Özal Bulvarı No:54 Büyükçekmece – İSTANBUL

Sky Moon Star Residence iletişim bilgileri
0 212 883 26 26

Firma Bilgisi: Osmanoğulları Inşaat
Proje Bilgisi: Sky Moon Star Residence