Sky Novita Kurtköy fiyatları

Sky Novita Kurtköy fiyatlarını www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz

Sky Novita Kurtköy fiyatları

Sky Novita Kurtköy, Sky İnşaat tarafından 60 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Anadolu Yakası'nın gelişen bölgesi Kurtköy'de hayata geçen proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Sky Novita Kurtköy'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın bir konumda yükseliyor.

Proje 4 blokta 112 daire ve 4 adet loft villadan oluşuyor. 4 bloktan oluşan projede 2 oda 1 salon daireler 77 ile 122 metrekare arası, 3 oda 1 salon daireler 158 ile 169 metrekare arasında değişiyor.

Sky Novita Kurtköy sosyal imkanları
Sky Novita Kurtköy projesi sosyal imkanları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, Fin hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, sauna ve Türk hamamı yer alıyor.

Sky Novita Kurtköy fiyatları
Ön talep süreci devam eden projede fiyatlar henüz açıklanmadı. Sky Novita Kurtköy fiyatlarını www.emlakwebtv.com  adresinden takip edebilirsiniz. 

Sky Novita Kurtköy teslim tarihi
Sky Novita Kurtköy projesinde teslimlerin 2017 yılı Haziran ayı öngörülüyor.

Sky Novita Kurtköy nerede?
Kurtköy'de yükselen Sky Novita projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 kilometre, Viaport AVM ve TEM'e 1 kilometre mesafede yükseliyor.

Sky Novita Kurtköy İletişim Bilgileri
Adres : Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Bulvarı Kurtköy-Pendik/İstanbul
Telefon :444 1 802
Web :http://www.skyinsaat.com.tr/

Proje Bilgisi: Sky Novita Kurtköy