Sky Novita Kurtköy satışa çıkmaya hazırlanıyor

Sky Novita Kurtköy satışlarının Ocak 2015 tarihinde başlaması planlanıyor

Sky Novita Kurtköy satışa çıkmaya hazırlanıyor

Sky Novita Kurtköy'de Sky İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 60 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Sky Novita projesinde 116 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Sky Novita Kurtköy Evleri 7 bin 610 metrekare alan üzerinde 2+1 ve 3+1 daireler şeklinde tasarlanıyor. Sky Novita satılık daire büyüklükleri 77 metrekare ile 169 metrekare arasında değişmekte olup, 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

4 blok şeklinde tasarlanan Sky Novita Kurtköy projesinde 112 daire ve 4 adet loft villa bulunuyor. Sky Novita Kurtköy'de 2+1 daireler 77 ile 122 metrekare arası, 3+1 daireler 158 ile 169 metrekare arasında değişiyor.

Sky Novita Kurtköy projesi sosyal imkanları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, Fin hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, sauna ve Türk hamamı yer alıyor.

Sky Novita Kurtköy projesinde teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Sky Novita Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sky İnşaat tarafından 60 milyon TL yatırım bedeli ile 7 bin 160 metrekare alan üzerinde inşa edilen Sky Novita Kurtköy Eşref Bitlis Bulvarı'nda hayata geçiriliyor. Sky Novita projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 kilometre, Viaport AVM ve TEM'e 1 kilometre mesafede yükseliyor.

Sky Novita Kurtköy adres bilgileri: Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Bulvarı Kurtköy-Pendik/İstanbul

Sky Novita Kurtköy iletişim bilgileri
Adres : Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Bulvarı Kurtköy-Pendik/İstanbul
Telefon :444 1 802
Web :http://www.skyinsaat.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Sky Novita Kurtköy