SKY Residence'da 2019'da ödeme fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe'de inşa edilen Sky Residence satışa sunuldu. Projede 0 peşinat ve 2019'da başlayan ödeme imkanları sunulacak

SKY Residence'da 2019'da ödeme fırsatı

İstanbul Seyrantepe'de Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinin son kulesi Sky Residence'nin satışlarına başlandı. Projede 0 peşinat avantajı ve ilk ödemelere 2019 'da başlama fırsatı hazırlandı. Projede 8.500 TL'lik taksitlerle konut sahibi olma şansı sunulacak. 

Sky Residence için satışlar başladı

6 ay sonra kapılarını açmaya hazırlanan Sky Residence'ye yönelik satış görüşmelerinin başladığını söyleyen Eroğla Garimenkul Pazarlama ve İletişim Direktörü Yelda Altürk, Skyland İstanbul'un konut, rezidns, ofis ve alışveriş merkezinde oluşan karma bir proje niteliği taşıdığını belirtti. Altürk, Sky Residence etabının, Skyland İstanbul için büyük önem taşıdığını da vurgulayarak: "Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekmenin yanı sıra yeşille iç içe bir yaşam da sunuyor. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için Sky Residence’ın ilk tercih olacağına inanıyoruz.” dedi.

Hiç peşinatsız 2019'da ödeme fırsatı ile

Projede lansmana özel fiyatlarla satışlarına başladığını ve rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projenin benzersiz fiyat ve ödeme seçekleri ile satışının sürdürüleceğini de dile getiren Altürk: "Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekmenin yanı sıra yeşille iç içe bir yaşam da sunuyor. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için Sky Residence’ın ilk tercih olacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı. Projede lansman dönemine özel 0 peşinat, 0 faiz ve 8.500 TL taksit seçeneği sunulacak. 
 

SKY Residence projesi 

1+1'dan 4+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip olan Sky Residence, özel peyzaj alanarı, özel oyun alanları ve çocuklu aileler için geliştirilen yaşam birimleri ile dikkat çekiyor. Projede ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar pek çok özel birim yer alıyor. Seyrantepe Türk Telekom Stadyumu'na komşu konumda yer alan Skyland İstanbul, metro istasyonu, köprü ve ana ulaşım akslarına da oldukça yakın bir noktada konumlanıyor. Modern iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan iş birimleri içeren Tower Ofisler ise 360 derece kent manzarası içeriyor. 
Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul