Skyland İstanbul'a özel konsept AVM: Hom Design Center

Eroğlu Gayrimenkul’ün ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center, Gastro Court alanında 25’i aşkın gastronomi markası olmak üzere toplam 100’ün üzerinde mağazaya sahip olacak.

Skyland İstanbul'a özel konsept AVM: Hom Design Center

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul’un en çekici yaşam ve yatırım merkezlerinden Seyrantepe’de özel konseptli yeni bir alışveriş merkezi açıyor. Ev ve ofis tasarımına yönelik tüm markaları tek çatı altında toplayacak Hom Design Center, Skyland İstanbul projesi kapsamında hayata geçiriliyor. 

Dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan en kapsamlı AVM
Hom Design Center'ın Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayacak en  kapsamlı alışveriş merkezi olacağını vurgulayan Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu:

"Hom Design Center, tarz sahibi ev ve ofislere sahip olmak isteyenlerin, hayallerindeki tüm ürünleri bulabilecekleri bir tasarım merkezi olacak. Hom Design Center'a gelenler ev ve ofis dekorasyonu için ihtiyaç duydukları her şeyi tek noktada bulabilecek. Bu alanda faaliyet gösteren markalar ise Hom Design Center sayesinde kazançlı bir ticaret platformuna kavuşacak." dedi

Özel konseptli alışveriş merkezleri artacak
İstanbul’da 100’ün üzerinde AVM olduğunu belirten Eroğlu,  neden  konsept bir alışveriş merkezi açmayı tercih ettiklerini de vurgulayarak:

“Belli bir konuda tüm seçenekleri bir arada sunan özel konseptli alışveriş merkezleri sağladıkları kolaylık sayesinde yükselen yeni değer oluyor. Özel konseptli bir alışveriş merkezinde  tüm seçenekleri aynı anda görmek, ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada bulmak İstanbul gibi ulaşımı zor, zamanla yarışılan bir şehirde çok büyük bir lüks. Bu doğrultuda biz de ev ve ofis tasarımı konseptine odaklanarak Hom Design Center'ı ortaya çıkardık."

Hom Design Center
2017’nin ilk yarısında kapılarını açacak Hom Design Center 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olacak. Hom Design Center'da mobilyadan dekorasyon aksesuarlarına, perdeden zemin kaplamaya, beyaz eşyadan aydınlatmaya ev ve ofis tasarımına yönelik 100'e yakın mağaza yer alacak.

İlham veren alışveriş merkezi
Hom Design Center’ın mağaza kiralamalarından sorumlu JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, son beş yılda en çok gelişen dünya şehirlerinden biri olan İstanbul’un, hem modern şehirlerin simgesi olarak görülen karma kullanımlı yapılar ve prestijli projelerin inşası hem de kentsel dönüşümle birlikte hızlı bir değişim sürecinin içerisinde bulunduğuna dikkat çekerek:

“Biz de bu süreçte, JLL olarak, ‘insanlar için insanlarla çalışarak mutlu mekanlar yaratma’ tutkumuzu yeniden kurguluyoruz. Tutkumuzun en yeni örneği: Uzman alışveriş merkezleri. Diğer bir deyişle özelliklerine göre ayrışan AVM’ler. Hom Design Center, işte bu AVM’lerin ilk örneklerinden biri.” şeklinde konuştu.

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: hom design center