Smart Town Çayyolu!

Ankara Çayyolu'nda yükselen Smart Town projesi, genişliğe önem vermesi ile öne çıkıyor

Smart Town Çayyolu!

Ankara Çayyolu'nda yükselen Smart Town projesi, genişliğe önem vermesi ile öne çıkıyor. Proje, Ünsal grup kalitesi ile inşa ediliyor. Projenin başlangıç tarihi, Ekim 2013'dür. Projenin bitiş tarihi ise, Eylül 2015 olarak planlanmaktadır. Yeşil alana ayrılan kısım 11.450 m2 lik bölümdür. Proje de 36 adet 4+1 daire, 4 adet 7+1 Penthouse daire, 6 adet ise lüks villa yer alıyor.

Smart Town özellikleri
Daire başına düzen yeşillik miktarı, 380 m2 dir. Proje içerisinde sosyal tesis, spor kompleksi, çocuk eğlence parkı, teniz kortu, yüzme havuzu, akıllı ev sistemi yer alıyor. İnsanların rahat yaşamaları için her türlü olanak tam ve eksiksiz düşülmüştür.

Smart Town fiyatları
Dairelerin fiyatları, 500.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Smart Town ödeme kolaylığı
Dairelerin büyüklüğü 80 m2 den başlamak ve daireye göre değişmektedir. Ödeme seçeneklerinde alıcıyo kolaylık sağlanıyor. Dilerseniz banka kredisi ile daire sahibi olabilirsiniz. Proje görsellik açısından da önemli bir yere sahip olduğu gibi, içerisindeki akıllı ev teknolojisi ile de sizi şaşırtacaktır. Kaliteli bir yaşam arıyorsanız, Smart Town projesi tam size ve ailenize göredir.

Smart Town teslim tarihi
Projenin teslim tarihi Eylül 2015 yılında olacaktır. Bu tarihe kadar daire görsellerini görerek, bilgi alabilir ve seçimde bulunabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Smart Town