Sofa Bahçeşehir'de 120 bin TL'ye daire

Sofa Bahçeşehir projesini satışa sunan Gül İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül Safa Bahçeşehir ve diğer bir yeni projeleri Eyüp Park'ı emlakwebtv'ye anlattı

25 Şubat 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Başakşehir Belediyesi ile hasılat paylaşımı modeliyle Sofa Bahçeşehir projesini hayata geçiren Gül İnşaat'ın yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül projeyi emlakwebtv'ye anlattı. Ali Gül, "Sofa Bahçeşehir projemiz, Bahçeşehir göletine cephesi olan bir proje.Çok güzel manzaraya sahip bir yer. 1+1'den 4+1'e kadar 50 metrekare ile 287 metrekare arasında farklı büyüklüklerde daire seçeneklerimiz bulunuyor. Sofa Bahçeşehir projemizde daire fiyatlarımız 120 bin TL ile 880 bin TL aralığında değişiyor.Sofa Bhçeşehir projemiz de hemen bitiğşindeli Loca İstanbul projemiz gibi butik ve özel bir proje. 2014 yılının sonuna doğru projemizi bitirmeyi planlıyoruz. Metrekare birim fiyatlarımız ise 2 bin 400 TL ile 3 bin Tl arasında değişiyor" diye konuştu.

Eyüp Park projesi satışa sunuluyor
Bit taraftan da Eyüp Park projesine başladıklarını anlatan Ali Gül, yakın zamanda lansmanını gerçekleştireceklerini açıkladı. Ali Gül, "Eyüp Park projemiz karma bir proje. Ticari ve birimlerden ve konutlardan oluşuyor. Yaklaşık 100 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projemizde 1+0'dan 4+1'e kadar 300 civarında daire bulunacak. Eyüp Park projemizde metrekare birim fiyatlarımız lansmana özel olarak 3 bin TL ile 3 bin TL arasında değişiyor" dedi.

GÜL İNŞAAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.gulinsaat.com.tr/

Proje Bilgisi: Sofa Bahçeşehir