Sofa Bahçeşehir ile bir ilk gerçekleşiyor

Gül İnşaat ve Başakşehir Belediyesi işbirliğiyle başlayan Sofa Bahçeşehir projesi Innovatif yapısıyla da dikkat çekiyor

Sofa Bahçeşehir ile bir ilk gerçekleşiyor

21 Şubat 2013 / emlakwebtv
Bahçeşehir’in tam merkezinde, tüm daireleri göl manzaralı ve teras keyfiyle tam bir konfor alanı olarak tasarlanan Sofa Bahçeşehir’de , teknolojinin tüm olanakları da ev sahiplerinin hizmetine sunuluyor.
1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 120 teraslı dairesi ve 28 mağazasıyla her zevke hitap edecek Sofa Bahçeşehir yatay bir konsept ile inşa edilecek ve sadece 6 kattan oluşan butik bir proje. Sofa Bahçeşehir, modern mimari yapısı, özel peyzajıyla günün her saatinde kendinize ait zamanlar yaratabileceğiniz avlusu ve unutulmaya yüz tutan teras keyfini yeniden hayata geçirmesiyle ev sahiplerine tam bir konfor alanı yaratacak.

Başakşehir Belediyesi ve Gül İnşaat iş birliğiyle hayata geçen proje aynı zamanda Innovatif yapısıyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de ilk defa Başakşehir Belediyesi tarafından uygulanacak “Living Lab ICT” sistemi yine Türkiye’de ilk kez “Sofa Bahçeşehirliler”in hizmetine sunulacak. Özel yazılıma sahip android tabletler belediyeye ait intranet ağına bağlı olacak ve bu intranet ağı ile daire sahipleri tüm kamu hizmetlerinden yararlanabilecek. Başakşehir Belediyesi İnovasyon merkezine bağlı olacak bu sistem ile tüm yeniliklerden haberdar olmak da mümkün olacak. “Sofa Bahçeşehirliler” koltuğundan kalkmadan Living Lab ICT sistemi ile Aile hekimiyle görüşebilecek, marketten sipariş verebilecek ya da Belediye meclis toplantısına katılabilecek. Sosyal alanları, kendine ait sinema salonu, muhteşem göl manzarası ve teraslarıyla her günü keyfe dönüştürecek Sofa Bahçeşehir’de kısa bir süre için dairlerin metrekare fiyatı da 2150 TL’den başlayacak. 2014 Aralık ayında teslim edilecek dairelerde ayrıca %1 KDV avantajından da yararlanılacak.

Gül İnşaat hakkında detaylı bilgi için http://www.gulinsaat.com.tr/Proje Bilgisi: Sofa Bahçeşehir