Sofa Loca Emlak Konut güvencesiyle yükseliyor

Sofa Loca Emlak Konut güvencesiyle Ankara'da yükseliyor

Sofa Loca Emlak Konut güvencesiyle yükseliyor

Sofa Loca Emlak Konut güvencesiyle Ankara'da yükseliyor. 18 bin 228 metrekar4e alan üzerinde inşa edilen proje Baş Yapı - Solar Yapı ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Sofa Loca projesinde 150 daire  ve 6 adet ticari birim yer alıyor. Projede 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Satılık daire büyüklükleri ise 180 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. 

Sofa Loca projesi bir çok sosyal olanak sunuyor. Bunlar arasında, hamam, kapalı yüzme havuz, havuz başı kafeterya, fitness, squash salonu, spor salonları, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark gibi alanlara yer veriliyor.

Sofa Loca projesinde fiyatlar ise 640 bin TL'den başlıyor. Daire seçeneklerine göre değişen fiyatların yer aldığı projede ise en yüksek daire fiyatı 1 milyon 402 bin 500 TL. Projede daireler banka kredisine uygun durumda. 

Sofa Loca Emlak Konut tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor ve teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Ankara'nın Etimesgut Mahallesi'nde yer alan proje, Başkent Üniversitesi'nin hemen yanında konumlandırışıyor. 

Sofa Loca İletişim Bilgileri
Adres : Bağlıca Mah. Eskişehir Yolu üzeri Etimesgut/Ankara
Telefon : 444 65 17
Web : http://sofaloca.com/

Proje Bilgisi: Sofa Loca