Sofa Loca'da Bahar avantajları başladı

Baş Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle Ankara'da inşa edilen Sofa Loca'da bahar avantajları başladı. Projede yüzde 50 peşin, kalanı teslimde ödeme seçeneği sunuluyor

Sofa Loca'da Bahar avantajları başladı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Baş Yapı tarafından inşa edilen Sofa Loca'da bahar fırsatları başladı. Firma tarafından hazırlanan kampanyada "Yüzde 50 peşin kalanı teslimde ödeme" seçeneğinin yanı sıra yüzde 0.49'luk faizlerle 60 ay vade avantajı da yatırımcıları bekliyor.

126 milyon TL'lik yatırım: Sofa Loca
Son yıllarda Ankara'da inşa edilen en dikkat çekici projelerden biri olan Sofa Loca'dan ev almak isteyenler için bahar fırsatları başladı. Estetik mimarisi ve zengin sosyal olanakları ile dikkat çeken Sofa Loca'da hazırlanan avantajlarla yatırımcıya yüzde 1 peşinatla konut sahibi olma imkanı veriliyor. Proje bünyesinde hazırlanan alternatifli ödeme seçenekleri doğrultusunda 60 ay ve  0.49 faiz seçeneğine ek olarak, yüzde 50 peşinat ve kalanı teslimde ödeme olanağı da sunuluyor.

Sofa Loca'da Bahar avantajları başladı

Sofa Loca: Metrekaresi 3.800'TL'den başlayan fiyatlarla
Toplam 150 lüks konuttan oluşan Sofa Loca projesi bünyesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 182 metrekareden başladığı ve 286 metrekareye kadar genişlediği Sofa Loca'da metrekare fiyatları ise 3.800 TL'den başlıyor.

Geleneksel Türk mimarisinin izlerini taşıyan ve akıllı ev konsepti ile inşa edilen Sofa Loca'nın yüzde 70'lik kısmı ise peyzaj alanına ayrılmış durumda. Bazı dairelere 30 metrekarelik bahçe imkanının da sunulduğu proje 18 bin 228 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor.

Sofa Loca bünyesinde yer verilen sosyal donatılar arasında fitness, squash salonu, spgaor salonları, hamam ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, havuz başı kafeterya, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark imkanı da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: baş yapı
Proje Bilgisi: Sofa Loca