SofaLoca nerede?

Emlak Konut GYO güvencesi ile Baş Yapı ve Solar Yapı tarafından inşa edilen SofaLoca Ankara'da ön talep toplamaya başladı

SofaLoca nerede?

OKİ iştiraki Emlak Konut GYO tarafından Ankara’da hayata geçirilen SofaLoca projesinin satışları Kasım ayında başlayacak. Emlak Konut GYO güvencesi ile Baş Yapı ve Solar Yapı tarafından inşa edilen SofaLoca 150 lüks konut ve 6 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Ön talep toplama sürecinin başladığı SofaLoca için internet üzerinden başvurular yapılıyor. 18 bin 228 metrekare alan üzerinde konumlandırılan SofaLoca’nın yüzde 70’i yeşil alana ayrılıyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerine yer verilen SofaLoca satılık daire büyüklükleri 180 metrekare ile 270 metrekare arasında tasarlanıyor.

SofaLoca özellikleri
Ankara’da yer alan SofaLoca projesi sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. SofaLoca özellikleri arasında itness, squash salonu, spor salonları, hamam ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, havuz başı kafeterya, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark imkanı sunuluyor.

SofaLoca’nın, her katında atık ayrıştırma sistemi, çatılarında güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi üstün donatılar yer alıyor.

SofaLoca fiyatları ve ödeme planı ilerleyen günlerde açıklanacak olup, SofaLoca projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

SofaLoca nerede?
Emlak Konut GYO güvencesi ile Baş Yapı ve Solar Yapı tarafından inşa edilen SofaLoca Ankara’da yer alıyor.

SofaLoca iletişim bilgileri
http://sofaloca.com/

"SofaLoca nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

SofaLoca nerede?

SofaLoca nerede?

SofaLoca nerede?

SofaLoca nerede?

Proje Bilgisi: Sofaloca