Soma, Win Eurasia'nın gündeminde

WIN Eurasia Metal Working etkinlikleri çerçevesinde Soma’da yaşanan maden kazası sonrası tekrar gündeme gelen iş güvenliği konusu masaya yatırılacak. 7 Haziran’da yapılacak ‘İş Güvenliği ve Soma’ Paneli, imalat endüstrisindeki iş kazaları ve çözüm önerilerine de değinecek

Soma, Win Eurasia'nın gündeminde

6  Haziran 2014/Emlakwebtv
5-8 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Win Eurasia Metal Working Fuarı kapsamında düzenlenen etkinliklerle iş güvenliği sorunu masaya yatırılacak. Soma faciası sonrasında ülke gündemini meşgul eden iş ve işçi güvenliği meselesi, 7 Haziran'da yapılacak "İş Güvenliği ve Soma" panelinde ele alınacak.  

Geçtiğimiz günlerde 301 vatandaşımızın ölümüne sebebiyet veren maden faciası ile tekrar gündeme gelen iş güvenliği konusuna da değinen WIN Metal İşleme Fuarı, Endüstriyel Etkinlikler Zirvesi Programı’nda “İş Güvenliği ve Soma” konusunu da ele alıyor. Elektrik Mühendisleri, Makine Mühendisleri ve Maden Mühendisleri Odası ortaklığında düzenlenen etkinlik 7 Haziran 14:00 – 16:00 tarihinde gerçekleşecek. Maden ve elektrik mühendislerinin katılımıyla gerçekleşecek, panel iş güvenliğini önemseyen ve çalışanına değer veren tüm firmaları da yakından ilgilendiriyor.