Son 5 yılda 12 bin aileyi ev sahibi yaptı

Sinpaş Holding, son 5 yılda 12 bin konut satışıyla, konut üretiminde özel sektör liderliğine imza attı. Holding bu satışardan 7 milyarı aşkın ciro kaydederken, 2014’te ise 1 milyon 200 bin liralık 2 bin 500 konut sattı

Son 5 yılda 12 bin aileyi ev sahibi yaptı

Sinpaş Holding, son 5 yılda 12 bin konut satışıyla, konut üretiminde özel sektör liderliğine imza attı. Holding bu satışardan 7 milyarı aşkın ciro kaydederken, 2014'te ise 1 milyon 200 bin liralık 2 bin 500 konut sattı.

Sektörde 40'ncı yaşını kutlayan Sinpaş Holding, Sinpaş GYO ve Sinpaş Yapı ile İstanbul, Bursa, Gaziantep, ve Denizli'nin yanı sıra Ankara'da da yatırımlarına devam ediyor. Sinpaş Holiding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, , Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ev sahipliğinde geçtiğimiz gün Sinpaş'ın Ankara projelerini gezdik. Sinpaş GYO Ankara'da 'İncek Dünyası' çatısı altında İncek Life, İncek Blue ve İncek Green projelerine devam ederken Çankaya ve Gaziosmanpaşa'da iki yeni projeye başlayacak. Sinpaş GYO'nun Çankaya Projesi 2015'in ilk ayında, Gaziosmanpaşa projesi ise 2015'in ilk 6 ayı içinde satışa sunulacak.

Sinpaş Yapı ise Ankara Türkiye'nin en büyük temalı konut projesini Altınoran'ın yapımına ve satışlarına devam ederken, 2015'te Oran'da yeni bir projeye daha start verecek.

Sırada 3 Anadolu kenti var
Sinpaş Holding olarak 2014 Ekim ayı itibarıyla 2014 yılı satış ve ciro hedefini tuuturduklarını anlatan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, bu yıl 1 milyon 200 TL değerinde 2 bin 500 konut satışı gerçekleştirdiklerini kaydeti. Ahmet Çelik, son 5 yıla bakıldığında, 12 bin konut satışıyla 7 milyar TL'yi aşan satış cirosuna ulaştıklarını belirtti. Çelik 2015'te yeni projelerin devam edeceğini 3 yeni Anadolu şehrine daha Sinpaş imzasını taşıyacaklarını açıkladı.

Altınoran'da yok yok
Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, Altınoran projesinin 1 milyon 850 bin metrekarelik alanda hayata geçirildiğine işaret ederek, "Proje kapsamında rekreasyon alanımıza 100 bin ağaç diktik. Altınoran projesinde toplam 2647 konut yer alıyor. Ankaralılara yılın 4 mevsimi kayak yapabilecekleri bir Kayak Vadisi sunuyoruz. Skywalk ile tıpkı Grand Canyon'daki gibi gökyüzünde yürüme deneyiminin heyecanlı ve güvenli yolunu da Altınoran'da hayata geçireceğiz. Yüzyıl Meydanı, meydanı çevreleyen 2 home office kulesi, Agora AVM'si, yürüyüş yolları, köprüleri, kanalları ve gölet alanı ile Altınoran, Ankara'nın yeni bir merkezi, yeni bir ikonu olacak" dedi.

Ankara konseptle tanıştı
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ise İncek projelerinde Ankaralıların temalı projelere dönük beklentilerini ve özlemlerini iyi analiz ederek başarıya ulaştıklarını anlatarak, "İlk satışa çıktığımız dönemde, tüm villalarımızın ve 1+1'lerimizin satışını ilk hafta sonu tamamladık. İncek'te Ankara'nın ilk plajlı bin 200 metrekarelik devasa yüzme havuzu ve Zen Kulübü başkente yenilik getiriyor. İncek'in yatırım değeri yüksek ve her geçen gün daha da değer kazandığını görüyoruz" dedi.