Son Keten Daireler sizleri bekliyor

Nişantaşı olmak üzere şehir merkezinde yaptığı yapılarla tanınan Keten İnşaat'ın Levent ve Etiler projelerinde son daireler

Son Keten Daireler sizleri bekliyor


Nişantaşı'nın yanı sıra Etiler, Levent gibi şehrin önemli merkezlerinde de projeler geliştiren Keten İnşaat, yeni birçok binanın mimarı olmaya devam ediyor. Mimari ve kentsel tasarım yönünün yanı sıra ekolojik teknoloji kullanımını da güçlendiren Keten İnşaat, Levent ve Etiler'deki projeleriyle sakinlerine hem şehrin merkezinde hem de yeşillikler içinde bir yaşam fırsatı sunuyor.

Etiler Akasya Projesi, 70 metrekarelik 1+1 ve 110 metrekarelik 2+1’lerden toplam 13 daireden oluşuyor. Kasım 2012'de yapımına başlanan proje, İstanbul’un en güzel ve istisnai semtlerinden birisi olan Etiler'de oturma ayrıcalığını sunacak. Etiler Akasya Projesi, 12 milyon dolarlık proje değerine sahip.

Levent Projesi 55 ve 65 metrekarelik 1+1, 85 ve 110 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşuyor. Proje gerek metroya yakınlığı gerekse yeşillikler içinde olmasıyla daire sakinlerine kolay ulaşım ve doğaya yakın, huzurlu bir yaşamı bir arada sunuyor. Projede kalan son birkaç daire için 540 bin liradan başlayan fiyatlar sunuluyor. Keten İnşaat hakkında detaylı bilgi almak için www.keteninsaat.com adresine tıklayabilirsiniz.