Sone İstanbul Projesi Küçükçekmece

Sone İstanbul projesi Küçükçekmece'de 36 bin metrekare arsa alanı üzerinde Cathay Group tarafından hayata geçiriliyor

Sone İstanbul Projesi Küçükçekmece

Sone İstanbul projesi Küçükçekmece'de 36 bin metrekare arsa alanı üzerinde Cathay Group tarafından hayata geçiriliyor. 1000 adet daire, ofis ve dükkandan meydana gelen Sone İstanbul projesi 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Sone İstanbul satılık daire büyüklükleri ise 50 ile 147 metrekare arasında değişiyor. 

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan Sone İstanbul site özellikleri içerisinde; avm, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik bulunuyor. Proje aynı zamanda zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa ediliyor. 

Sone İstanbul fiyatları 300 bin lira ile 460 bin lira arasında değişiyor. Sone İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

160 markanın yer alacağı üzeri açık bir alışveriş merkezinin de yer alacağı Sone İstanbul projesinin A Bloğunda gizli satışlar başladı. 240 dairenin yer aldığı blokta 150 daire lansman öncesi özel fiyatlar ile satılıyor. Projede satış ofisi ise Ekim ayının sonunda açılacak. İnşaatı henüz başlamayan proje 2015 yılı sonlarında başlaması bekleniyor. 

Sone İstanbul iletişim bilgileri
Adres bilgisi : İnönü Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi Küçükçekmece - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 244 54 54
Web adresi : cathay.com.tr
E-posta adresi : info@cathay.com.tr

Firma Bilgisi: Cathay Group
Proje Bilgisi: Sone Istanbul