Sosyal tesis çok, faiz ve vade farkı yok

Uluhan Grup, Tac Mahal projesinde 89 bin TL’den başlayan rezidanslar için vade farkı faiz veya kefil koşulu aramıyor

Sosyal tesis çok, faiz ve vade farkı yok

12 Aralık 2012 / emlakwebtv
Uluhan Grup, Tac Mahal residence projesinde her türlü sosyal imkana yer vererek yaşam merkezi sakinlerine ayrıcalıklı ve seçkin bir dünyanın kapılarını açıyor. Profesyonel site yönetimi, 7/24 saat özel güvenlik, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk kreşi, fitness, spa, deniz manzaralı seyir terasları, restoranlar, kafeler, tiyatro ve sinema salonları, her yaşa uygun oyun alanları Tac Mahal'in sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.

Öte yandan, Esenyurt’ta konumlanan Tac Mahal'de yer almak isteyenlere en uygun ödeme koşullarını sunan Uluhan Grup, geçmiş projelerinde olduğu gibi en özel ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ödemeler kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 50 aya kadar vadeyle ve esnek ödeme şartları doğrultusunda müşterilerin isteğine göre şekillendiriliyor.

89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan, 1+1’den 3+1’e kadar farklı tipte dairelerin bulunduğu projede çarşı ve ofisler de yer alıyor. Ayrıca Tac Mahal, First Quality Control FQC tarafından akredite edilen ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa ediliyor. Proje kapsamında deprem güvenliği en üst düzeyde sağlanıyor, zemin etüdleri eksiksiz gerçekleştiriliyor.