Soyak’da yaza merhaba

Sektördeki 50. yılını kutlayan Soyak, müzik dolu bir Yaza Merhaba Şenlikleri gerçekleştirdi

Soyak’da yaza merhaba

26 Haziran 2012 /emlakwebtv

İstanbul Ümraniye’de Soyak Yenişehir Projesi kapsamındaki 1000 konutluk Şelale Evleri ve İstanbul Göztepe’de 1536 konuttan oluşan Soyak Göztepe Konutları, sakinlerine keyifli bir hafta sonu yaşattı. Sakinlerine evden uzaklaşmadan tatil ve spor yapma olanağı sunan sitelerin bahçelerinde gerçekleşen Yaza Merhaba Şenlikleri; Özgün, Grup Gündoğarken, Nuri Karaer, 5 Oda Müzik Grubu ve İskender Doğan’ı ağırladı. Etkinlik, müzik dünyasından konukların yanı sıra, farklı lezzetler sunan stantlara, gün boyu DJ performansına ve çeşitli yarışmalara da ev sahipliği yaptı. Çocukların bale ve folklor gösterileri sunduğu partilerde, Soyak Yenişehir Şelale Evleri’nden ve Soyak Göztepe Konutlarından sakinler yoğun katılım gösterdi.
Projeleri tamamlandıktan sonra sosyal yaşamın ve komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesine de destek olan Soyak da, Şelale Evleri şenliğine Soyak Evo Star projesi, Göztepe Soyak Konutları şenliğinde ise Soyak Park Aparts stantları ile yer aldı. 

Soyak’ta kampanyalar sürüyor!
Halkalı’da yükselen Soyak Park Aparts’da, yüzde 5 peşinat ve yüzde 0 faiz oranıyla “daha az ödeyerek” daire sahibi olunabiliyor. Ya da dileyenler evlerini şimdi alıp ödemeye teslimden sonra başlayabiliyorlar. 1000 konutluk Soyak Evostar projesinde ise 120 ay için yüzde 5 peşinat ve yüzde 0.89 faiz oranıyla dileyenler, evlerini şimdi alıp 12 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar.

Firma Bilgisi: Soyak