Soyak Evostar adres!

Soyak Evostar Halkalı Altınşehir Caddesi üzerinde yer alıyor

Soyak Evostar adres!

1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı Halkalı Soyak Evostar Evleri 1.515 adet daireden meydana geliyor. Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar projesi konut sahiplerine basketbol sahası, dinlenme alanları, fitness center, yüzme havuzu, voleybol sahası, sauna ve buhar odası ayrıca çocuk oyun alanları hizmetleri sunuyor. Soyak Evostar’dan daire sahibi olanlar ise 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen büyüklükte daireleri seçebiliyor.

Kısa süreliğine devam eden kampanya kapsamında Soyak Evostar fiyatları 185 bin TL’den başlıyor. Bahçe dubleks dairelerin de yer aldığı Soyak Evostar satılık daire fiyatları şöyle:

1+1 daireler 185 bin TL ile 210 bin 500 TL arasında değişiyor,
2+1 daireler 259 bin 500 TL ile 424 bin 500 TL arasında değişiyor,
2+1 bahçe dubleks daireler 405 bin 500 TL,
3+1 daireler 439 bin 500 TL.

Soyak Evostar ödeme planı kapsamında ise minimum yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı bulunuyor. 120 aya kadar vadelerin gerçekleştiği Soyak Evostar ödemelerinde 36 aya kadar sıfır, 120 aya kadar yüzde 0.75 faiz oranı uygulanıyor.

Soyak Evostar nerede?
Soyak Evostar adres bilgilerini vermeden önce Soyak Evostar projesinin yol tarifinden bahsedelim. İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılan Soyak Evostar TEM’den ve E5’ten ulaşılıyor.

Soyak Evostar adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:

TEM’den gelirken: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Telefon : 444 0 79

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar