Soyak Evostar’da yüzde 10 indirim şenliği

Halkalı’da yer alan Soyak Evostar’da, 1+1 daireler yüzde 10 indirimle 139 bin 500 TL’den satışa sunuluyor

Soyak Evostar’da yüzde 10 indirim şenliği


Soyak Evostar kampanyası 1+1 daireleri için kısa süreli bir indirim kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında 1+1 dairelerde uygulanan yüzde 10’luk indirim sayesinde daireler 139 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Alırken de otururken de daha az ödeme yapılmasına imkan tanıyan Soyak Evostar’da gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısıtma, soğutma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirilecek şekilde inşa ediliyor.

Soyak, Evostar projesinde yer alan her büyüklükteki dairelerin ödemesi konusunda da çeşitli avantajlar sunuyor. Dileyen 30 ay  yüzde 0 faizle  eşit taksitlerle ödemelerini yapabiliyor, dileyen de 1 yıl sonra yani teslimden sonra ödemeye başlayıp 120 ay vade fırsatından yararlanabiliyor.

Satış ofislerinde sanal tur bekliyor
Soyak Evostar’ın satış ofisinde müşteriler sanal ortamda gezerek, görerek dairelerini alabiliyorlar. Bin konutluk Soyak Evostar’da ideal büyüklükteki, uygun fiyatlı 1+1’lerin yanı sıra;  107 bin 500 TL’den başlayan stüdyolar ve 194 bin’den başlayan dayalı döşeli 2+1 daireler bulunuyor.  Ayrıca projede 282 bin 500 TL’den başlayan bahçeli dubleksler ve 323 bin 500 TL’den başlayan 3+1’ler bulunuyor.
Proje hakkında detaylı bilgi almak için http://www.soyak.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar