Soyak Evostar daire fiyatları!

Soyak Evostar satılık daire fiyatları 184 bin TL'den başlıyor ve sıfır faiz imkanı sağlanıyor

Soyak Evostar daire fiyatları!

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Halkalı Soyak Evostar satılık daire fiyatları Haziran ayı itibariyle güncellendi. Yeni bir kampanya başlatan Soyak Evostar satılık daireler 1+1, 2+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Yüzde 1 KDV oranının yer aldığı Halkalı Soyak Evostar satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, spor alanları, kapalı otopark, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları gibi imkanlar sunuluyor.

Sotak Evostar satılık daire fiyatları
Haziran güncellemelerine göre Soyak Evostar satılık daire fiyatları şöyle: 1+1 daireler 184 bin TL’den ve 2+1 daireler 251 bin 500 TL’den başlıyor.

Soyak Evostar satılık daire ödeme planı
Soyak’ın İstanbul Halkalı’da inşa ettiği Soyak Evostar’da “fırsat fiyat” kampanyası başlamış olup, kampanyanın 18 Haziran’a kadar sürmesi bekleniyor. Soyak Evostar satılık daire ödeme planında buna göre; isteyen 48 ay 0 faizle, isteyen yüzde 10 peşin indirimle, isteyen de 120 ay yüzde 0,76 faizle ev sahibi olabiliyor.

Daha uzun vadeyle ev sahibi olmak isteyenler de yüzde 1 peşinatla, 120 ay vadeli yüzde 0,76 faiz oranlı seçeneği tercih edebilirler. Bu seçenekte taksitler 1+1 daireler için 1.758 TL’den, 2+1 daireler için de 2 bin 402 TL’den başlıyor. Soyak’ın tüm projelerinde olduğu gibi Soyak Evostar projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 KDV taahhüdünden de yararlanabiliyor.

Soyak Evostar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılıyor. Soyak Evostar adres bilgileri ise şöyle: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar iletişim bilgileri
444 0 795

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar