Soyak Evostar dayalı döşeli teslim ediliyor

Soyak Evostar'dan ev sahibi olanlar diledikleri gibi kullanmaları için 10 bin TL dekorasyon çeki hediye ediyor

Soyak Evostar dayalı döşeli teslim ediliyor

İstanbul’un yükselen değeri Halkalı’da yer alan 1000 konutluk Soyak Evostar 13 Ağustos’a kadar sürecek muhteşem bir yaz kampanyası sunuyor. Kampanyada tüm daireler, ev sahibi olmak isteyenlerin evlerini diledikleri gibi döşeyebilmeleri için 10.000 TL dekorasyon çeki hediyeli ve 48 ay 0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Üstelik alımla ilgili tüm masarafları da Soyak karşılıyor.

Gayrimenkul sektöründe her zaman öncü projelere imza atan Soyak’ın konut projelerinden Halkalı’da yer alan ve yeni bir yaşam tarzı sunan Soyak Evostar’da tüm daireler hemen teslimle ‘Yaz aşkı’ kampanyasıyla satışa sunuluyor. 13 Ağustos’a kadar sürecek bu kampanyada, ev sahibi olmak isteyenlerin evlerini diledikleri gibi döşeyebilmeleri için 10.000 TLdekorasyon çeki hediyeli olarak, dayalı döşeli satılıyor. Soyak Evostar’ın ‘Yaz Aşkı’ kampanyasında ödemelerinde de fırsat bolluğu var. Alımla ilgili tüm masrafların da Soyak tarafından karşılandığı kampanyada dileyen evine 48 ay 0 faizle, dileyen peşinde yüzde 10 indirmle, dileyen de 120 ay %0,79 faziale ev sahibi olabiliyor.

1+1 dairelerin 185.500 TL’den, 2+1 dairelerin de 259.500 TL’den, başlayan fiyatlarla satıldığı Soyak Evostar’ın 48 ay vadeli yüzde 0 faiz seçeneğinde, 1+1 dairelerde taksitler 2.319 TL’den, 2+1 dairelerde de 3.244 TL’den başlıyor.

Daha uzun vadeyle ev sahibi olmak isteyenler de yüzde 1 peşinatla, 120 ay vadeli yüzde 0,79 faiz oranlı seçeneği tercih edebilirler. Bu seçenekte taksitler 1+1 daireler için 1.799 TL’den, 2+1 daireler için de 2.517 TL’den başlıyor.

Soyak’ın tüm projelerinde olduğu gibi Soyak Evostar projesinden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 KDV taahhüdünden de yararlanabiliyorlar.

Alırken de otururken de daha az ödeme yapılmasına imkan tanıyan Soyak Evostar’da gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısıtma, soğutma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirildi.

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar