Soyak Evostar kiralık daire!

Soyak Evostar kiralık daireler yatırım yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor

Soyak Evostar kiralık daire!

Soyak Yapı tarafından Halkalı’da inşa edilen Soyak Evostar kiralık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa ediliyor. Bahçe dublekslerin de yer aldığı Soyak Evostar’da toplam 1.515 adet daire yer alıyor. 185 bin TL’den başlayan satış fiyatları ile satışları devam eden Soyak Evostar kiralık daire fiyatları henüz açıklanmamış olup, Soyak Evostar’da yaşayanlar için biçrok sosyal donatı imkanı sağlanıyor. Yüzme havuzundan buhar odasına, saunadan voleybol sahasına, çocuk oyun alanlarından dinlenme alanlarına kadar birçok hizmetin yer aldığı Soyak Evostar’da maksimum satış fiyatı olarak 3+1 daireler için 439 bin 500 TL veriliyor.

Soyak Evostar ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor ve yüzde 1 peşinat kabul ediliyor. Soyak Evostar projesinden konut sahibi olup yatırım yapmak isteyenler için iyi bir gelir kaynağı olan Soyak Evostar kiralık daireler de oldukça rağbet görüyor.

Soyak Evostar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılan Soyak Evostar TEM’den ve E5’ten ulaşılıyor.

Soyak Evostar adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:

TEM’den gelirken: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Telefon : 444 0 79

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar