Soyak Evostar nerede?

Soyak Evostar Halkalı'da Soyak Yapı tarafından inşa ediliyor

Soyak Evostar nerede?

Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı Altınşehir Caddesi üzerinde yer alan Soyak Evostar projesi 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Soyak Evostar 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 1.515 adet dairenin yer aldığı Soyak Evostar projesinde bahçe dubleks daireler de yer alıyor. Ticari alanların da bulunduğu Soyak Evostar projesinde 1.Etap A1 blok zemin katta 2 adet 50.85 metrekare ve 2.Etap A4 blok zemin katta 2 adet 50.85 metrekare ticari alan bulunuyor.

Soyak Evostar nerede?” “Soyak Evostar’a nasıl gidilir?” sorularının sıkça sorulduğu dönemlerde www.emlakwebtv.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Fakat Soyak Evostar yol tarifinden önce Soyak Evostar özelliklerinden bahsedelim.

Soyak Evostar özellikleri
-Yüzme havuzu,
-Voleybol sahası,
-Basketbol sahası,
-Fitness center,
-Çocuk oyun alanı,
-Sauna ve buhar odası,
-Dinlenme alanları.

Soyak Evostar ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor ve yüzde 1 peşinat kabul ediliyor. Soyak Evostar fiyatları da 185 bin TL’den başlıyor.

Soyak Evostar nerede?
Soyak Evostar adres bilgilerini vermeden önce Soyak Evostar projesinin yol tarifinden bahsedelim. İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılan Soyak Evostar TEM’den ve E5’ten ulaşılıyor.

Soyak Evostar adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:

TEM’den gelirken: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Telefon : 444 0 79

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar